بازیابی کلمه عبور
http://vierabon.com/wp-content/uploads/2018/07/اسلایدشو-1-1200x300.jpg
.
ویرابن وب سایت تخفیف گروهی خدمات تخصصی پزشکی،زیبایی و مراقبتی است که با هدف ارائه خدمات متمایز و تخصصی در سال 1395 توسط شرکت مهندسی پزشکی ویراطب تهران طراحی و فعالیت خود را آغاز کرده است.

ویرابن شامل انواع تخفیف گروهی در زمینه های خدمات تخصصی پزشکی ، زیبایی و آرایشی ، آزمایشگاهی ، طب سوزنی ، خدمات پوست و مو ، سالن های زیبایی ، ماساژدرمانی ، پت شاپ و خدمات دام‌پزشکی ، لیزر ، بوتاکس و خدمات مراقبتی ، رژیم درمانی ، جوان سازی پوست ، کاشت مو و ابرو ، مراقبت های دندان و ... خواهد بود.

کاربران ویرابن می‌توانند در بستری تخصصی و حرفه‌ای برترین مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی،زیبایی، آرایشی و مراقبتی را با امکان جستجو بر روی نقشه بیابند و یا نزدیک ترین مراکز را با بالاترین میزان تخفیف جستجو نمایند.

در ویرابن کاربران میتوانند با بررسی و مشاهده نظرات کاربران و استفاده کنندگان خدمات، برترین مراکز را جستجو کرده و از خدمات تخفیفی آن مراکز بهره‌مند گردند.

کاربران پس از ثبت‌نام و اخذ پورتال شخصی میتوانند از تمامی امکانات پورتال و کیف پول اختصاصی خود از قبیل ثبت و ویرایش اطلاعات شخصی و ثبت تاریخ های خاص جهت دریافت بن های هدیه از ویرابن مانند تاریخ تولد و دیگر تاریخ های خاص، ثبت درخواست از مراکز جهت دریافت مشاوره و یا کسب اطلاعات تخفیفی از خدمات مدنظر خود از مراکز، علاقه‌مندی های خود در سایت و گزارش تراکنش هاش مالی خود در ویرابن بهره‌مند خواهند شد.

کاربران محترم می‌توانند از تمامی اطلاعات و ویژگی های مراکز اعم از اطلاعات کلی و نشانی دقیق مراکز روی نقشه، نمونه کارها و تصاویری از مرکز به صورت عکس و فیلم و نمای 360 درجه، امکان انتخاب رزرو آنلاین برای کاربران، ویدئو و تیزرهای تبلیغاتی مراکز، لینک شبکه های اجتماعی و یا وب سایت مراکز و تمامی خدمات ارائه شده مراکز اعم از تخفیفی و غیر تخفیفی، آگاهی یابند و جهت انتخاب، خرید و استفاده از خدمات مورد نظر خویش برنامه‌ریزی نمایند.

تمامی خدمات تخفیفی ارائه شده هر مرکز پس از ثبت در ویرابن در تمامی شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن نیز منتشر خواهند شد. صفحات اجتماعی مرتبط با ویرابن در اینستاگرام و کانال های تلگرام ویرابن با بیشترین و فعال ترین کاربران واقعی ایرانی به صورت آنلاین و 24 ساعته خدمات تخفیفی ارائه شده مراکز را در اختیار کاربران محترم قرار خواهند داد و در مقابل این تعهد را نسبت به مراکز محترم خواهد داشت تا با برندسازی حرفه ای و تبلیغات مستمر میدانی و اینترنتی و هم‌زمان معرفی و تبلیغ مراکز در برترین شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن، خدمات ارائه شده مراکز را به کاربران معرفی و این عرضه و تقاضا را ساماندهی نماید.

مراکز پس از ثبت‌نام و اخذ پورتال شخصی میتوانند از تمامی امکانات پورتال از قبیل ثبت اطلاعات اولیه مرکز و شعبات، اطلاعات روی نقشه، ثبت نمونه کارها و تصاویری از مرکز به صورت عکس و فیلم و نمای 360 درجه، امکان انتخاب رزرو آنلاین برای کاربران،ثبت ویدئو یا تیزر تبلیغاتی از مرکز، امکان درج لینک شبکه های اجتماعی و یا وب سایت مرکز و همچنین امکان درج بی نهایت خدمات ارائه شده مرکز جهت ارائه تخفیفات دوره ای هر خدمت و حذف و ویرایش تمامی اطلاعات به صورت آنلاین و در اختیار، بهره‌مند خواهند شد.

مراکز پس از ارائه تخفیفات خدمات خود، توسط داشبورد ارائه شده به مرکز به صورت آنلاین این امکان را دارند تا در هر لحظه خدمات فروخته شده خود را مشاهده نمایند و گزارش کاملی از مراجعه کاربران به پنل مرکز، خریدهای انجام گرفته، درخواست های کاربران، فرم های تماس با مرکز، چارت و تراز کاملی از تراکنش های انجام گرفته و عدم تاییدها و نیز اطلاعات کامل کاربران و خریداران خود از قبیل نام و مشخصات و خدمات خریداری شده آن کاربر را مشاهده، بررسی و پیگیری نمایند.

تمامی خدمات تخفیفی ارائه شده هر مرکز پس از ثبت در ویرابن در تمامی شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن نیز منتشر خواهند شد. صفحات اجتماعی مرتبط با ویرابن در اینستاگرام و کانال های تلگرام ویرابن با بیشترین و فعال ترین کاربران واقعی ایرانی به صورت آنلاین و 24 ساعته خدمات تخفیفی ارائه شده مراکز را در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

ویرابن این تعهد را نسبت به مراکز محترم خواهد داشت تا با برندسازی حرفه ای و تبلیغات مستمر میدانی و اینترنتی و هم‌زمان معرفی و تبلیغ مراکز در برترین شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن، خدمات ارائه شده مراکز را به کاربران معرفی و این عرضه و تقاضا را ساماندهی نماید.

مراکز همچنین میتوانند در هر زمان که تمایل داشته باشند توسط پنل کاربری خود خدماتی که تا آن لحظه توسط وب سایت تخفیف گروهی ویرابن به فروش رسانده اند را جهت تسویه آنلاین اقدام نمایند. در غیر این صورت طبق توافق صورت گرفته و قوانین وب سایت، حساب ها در تاریخ معین به حساب شبای درج شده مرکز در پورتال واریز خواهد شد.

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در ویرابن تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر ارائه دهنده خدمات پزشکی،زیبایی و مراقبتی با امکان نمایش نزدیک ترین و برترین مراکز ارائه دهنده خدمات به کاربران عزیز است تا بتوانند در کوتاه ترین زمان نزدیک ترین مرکز به خود و برترین مراکز را با بالاترین درصد تخفیف جست جو نمایند.

در ادامه مسیر وب سایت ویرابن در نظر دارد با ثبت قرارداد با مراکز و سازمان های معتبر، هدایا و پاداش های سازمان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و نیمه دولتی را به سمت این روش سوق دهد تا سازمان ها و شرکت ها جهت ارائه پاداش و هدیه به کارکنان و همکاران خود از بن کارت های ویرابن بهره مند گردند. که با این روش میزان تقاضا در ویرابن بالا خواهد رفت و در مقابل نیاز به عرضه باعث خواهد شد که در بازاری رقابتی مراکز محترم خدمات خود را با بالاترین کیفیت و بیشترین تخفیف برای ارائه به هم‌وطنان عزیزمان ارائه و پشتیبانی نمایند.

رسالت مشتری مداری و ساماندهی عرضه و تقاضا

رسالت تیم ویرابن بر آن است تا در همه لحظات فعالیت خود، اولویت را به رضایت کاربران و خریداران خدمات تخفیفی وب سایت بگذارد و در همین راستا مراکز معرفی شده در ویرابن از فیلترهای اولیه کیفی خواهند گذشت تا کاربران محترم خدمات ارائه شده در ویرابن را درکمال اطمینان و آرامش خیال انتخاب نمایند.

و در مقابل این تعهد را نسبت به مراکز محترم خواهد داشت تا با برندسازی حرفه ای و تبلیغات مستمر میدانی و اینترنتی و هم‌زمان معرفی و تبلیغ مراکز در برترین شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن، خدمات ارائه شده مراکز را به کاربران معرفی و این عرضه و تقاضا را ساماندهی نماید.

<?php echo do_shortcode("[[mapsmarker marker="1"]]"); ?>

[mapsmarker marker="1"]