بازیابی کلمه عبور
http://vierabon.com/wp-content/uploads/2018/07/اسلایدشو-1-1200x300.jpg

سوالات متداول مراکز و دلایل همکاری با ویرابن

ویرابن به عنوان اولین و بزرگترین سامانه تخفیف تخصصی در کشور تلاش می‌کند تا با همکاری با برترین مراکز پزشکی و درمانی و آرایشی و زیبایی در کشور برترین و با کیفیت ترین خدمات را به مردم عزیز ارائه و در مقابل به تعداد مشتریان وفادار مراکز اضافه نماید.

 ویرابن شامل انواع تخفیف گروهی در زمینه های خدمات تخصصی پزشکی ، زیبایی و آرایشی ، آزمایشگاهی ، طب سوزنی ، خدمات پوست و مو ، سالن های زیبایی ، ماساژدرمانی ، پت شاپ و خدمات دام‌پزشکی ، لیزر ، بوتاکس و خدمات مراقبتی ، رژیم درمانی ، جوان سازی پوست ، کاشت مو و ابرو ، مراقبت های دندان و ... خواهد بود.

تمامی خدمات تخفیفی ارائه شده هر مرکز پس از ثبت در ویرابن در تمامی شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن نیز منتشر خواهند شد. صفحات اجتماعی مرتبط با ویرابن در اینستاگرام و کانال های تلگرام ویرابن با بیشترین و فعال ترین کاربران واقعی ایرانی به صورت آنلاین و 24 ساعته خدمات تخفیفی ارائه شده مراکز را در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

ویرابن این تعهد را نسبت به مراکز محترم خواهد داشت تا با برندسازی حرفه ای و تبلیغات مستمر میدانی و اینترنتی و هم‌زمان معرفی و تبلیغ مراکز در برترین شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن، خدمات ارائه شده مراکز را به کاربران معرفی و این عرضه و تقاضا را ساماندهی نماید.

رسالت تیم ویرابن بر آن است تا در همه لحظات فعالیت خود، اولویت را به رضایت کاربران و خریداران خدمات تخفیفی وب سایت بگذارد و در همین راستا مراکز معرفی شده در ویرابن از فیلترهای اولیه کیفی خواهند گذشت تا کاربران محترم خدمات ارائه شده در ویرابن را درکمال اطمینان و آرامش خیال انتخاب نمایند.

و در مقابل این تعهد را نسبت به مراکز محترم خواهد داشت تا با برندسازی حرفه ای و تبلیغات مستمر میدانی و اینترنتی و هم‌زمان معرفی و تبلیغ مراکز در برترین شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن، خدمات ارائه شده مراکز را به کاربران معرفی و این عرضه و تقاضا را ساماندهی نماید.

هزاران دلیل برای کار با ویرابن وجود دارد:

فضای خالی و کم‌مصرف کاری خود را به فضای پربازده تبدیل کنید.
خدمات خود را آسان و هدفمند تبلیغ کنید.‌ ما شما را معرفی و برند شما را معروف می‌کنیم.
ما مراکز معروف و باکیفیت را معرفی و بازاریابی می‌کنیم.
مشتریان ما،‌ گروه فعال،‌ جوان و پویا هستند.
تعداد مشتریان فرستاده‌شده از ما به شما،‌ فعالیت و هزینه و سودآوری شما را تضمین می‌کند.
۸۵ درصد از مشتریان ما،‌ به خدمات ما وفادار بوده و خریدهای متعددی از ویرابن انجام داده‌اند.
خدمات ما به‌طور کامل رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای است. گروه ویرابن به دنبال ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات است.
ویرابن یک سرویس بازاریابی بسیار خوب برای ارزیابی خدمات است که با استفاده از ابزارهای آمارگیری تحت وب می‌توانیم به شما بگوییم چند نفر از پیشنهاد شما بازدید کرده‌اند و چه میزان فروش داشته‌اید.‌ بنابراین شما می‌توانید با توجه به تعداد کوپن‌های خریداری‌شده، نسبت به کیفیت و قیمت سرویس خود اطمینان حاصل کنید.
حتی اگر پیشنهاد شما به حداقل تعداد فروش نرسد،‌ شما باید از ارائه خدمات و سرویس تان به‌صورت رایگان روی وب‌سایت ویرابن به هزاران مشتری خوشحال باشید. این خود خدمات بازاریابی ارزشمندی است.
تمامی کوپن‌ها دارای کد یکتا هستند. بنابراین مشتری فقط می‌تواند یک‌بار از آن‌ها استفاده کند و بدین ترتیب از ایمن بود سرویس ما مطمئن خواهید بود.
شما تنها زمانی هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید که مشتری از سرویس شما استفاده کند.

 

سؤال‌های متداول شرکای تجاری

هزینه تبلیغات چقدر است؟
چرا باید درصد تخفیف زیادی بدهم؟
سپس باید چه کار کنم؟ 
چگونه خرید انجام می شود؟ 
سوالات بسیاری دارم!
هزینه تبلیغات چقدر است؟ 

ویرابن سیستمی است که در ابتدا هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. شما خدمات خود را ارائه می‌کنید و بقیه کار با ما است. وظیفه ماست که موفقیت فروش خدمات یا محصولات شما را تضمین کنیم، چراکه موفقیت ما در موفقیت شماست. این بک بازی برد-برد برای ما و شما است.

خدمات شما توسط ویرابن در فضاهای مختلف اینترنت تبلیغ و برندسازی می‌شود و با هر فروش از خدمت ارائه شده توسط مرکز شما کاربر 10 درصد از مبلغ نهایی تخفیف را به عنوان پیش پرداخت خرید از مرکز و نیز تسویه هزینه تبلیغات شما با ویرابن به سایت پرداخت نموده و مابقی به صورت حضوری و در هنگام مراجعه کاربر به مرکز حضورا با مرکز تسویه می‌گردد و سایت هیچگونه مبلغ اضافی و یا مالیات و درصدی اضافه کسر نخواهد کرد.

چرا باید درصد تخفیف زیادتری را ارائه داد ؟

درصد تخفیف زیاد تعداد بیشتری از مشتریان به سرویس شما علاقه‌مند خواهند شد و در آینده تبدیل به مشتری دائم شما می‌شوند. ویرابن کاملاً روش بازگشت هزینه تبلیغات را برای شما واضح می‌کند. شما در ازای هزینه مشتری دریافت می‌کنید و اگر مشتری نبود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید! بنابراین شما تبلیغاتی با چشم‌بسته انجام نداده و همه‌چیز زیر نظر شماست. دلیل مثبت دیگر برای کسب موفقیت، نمایش سرویس و خدمات شما در یکی از پربیننده‌ترین سایت‌های ایران است و تمامی کاربران اینترنت خدمات شما را خواهند دید و شما را خواهند شناخت.

برای شروع همکاری با ویرابن باید به صورت عمل کرد؟

با همکاران ما تماس بگیرید ، جلسه‌ای حضوری با شما خواهیم داشت و جزییات سرویس را باهم بررسی می‌کنیم. همکاری مرکز با ویرابن آغاز و ما شروع به فعالیت برای بیشتر کردن مشتریان شما میکنیم و تا لحظه ورود اولین مشتری به مرکز شما هیچ مبلیغی به عنوان تبلیغات پرداخت نمی کنید.

کاربران چگونه خرید خود را انجام می‌دهند؟

مشتریان خرید را از سایت ویرابن انجام می‌دهند و پس از خرید، کوپن مربوطه را دریافت کرده و با در دست داشتن این کوپن به مرکزی که شما خدمات می‌دهید مراجعه خواهند کرد. ما همه جزییات را برای شما توضیح خواهیم داد.

با آدرس VieraBon@Gmail.com مکاتبه کنید و سؤالات و ابهامات خود را با همکاران ما در میان بگذارید. ما با شما تماس گرفته و تمامی سؤالاتتان را پاسخ‌خواهیم داد.

 

جهت آموزش استفاده از پنل کاربری مراکز ویرابن روی لینک زیر کلیک نموده و فایل آموزشی سایت رو مطالعه و اطلاعات خود را جهت استفاده از سامانه کاربری ویرابن تکمیل نمایید.

⇒فایل آموزش ویرابن⇐