بازیابی کلمه عبور
http://vierabon.com/wp-content/uploads/2018/07/اسلایدشو-1-1200x300.jpg

سیستم خرید گروهی و جذب مشتریان جدید، از طریق ارائه تخفیف بر روی خدمات یک کسب و کار از طریق اینترنت، شیوه ای نوین در تبلیغات است که در زمینه های تخصصی پزشکی، درمانی ، زیبایی و آرایشی برای اولین بار توسط ویرابن در ایران ارائه شده است.

شیوه فعالیت سایت به این صورت است که ویرابن با کسب و کارهای تراز اول وارد مذاکره می شود و با عقد قراداد با این کسب و کارها، کالا و خدمات آنها را با تخفیف برای مدت محدودی در اختیار کاربران خود قرار میدهد. کاربران ویرابن میتوانند با خرید ویرابن های مد نظر خود، کدهای اختصاصی را دریافت نمایند و با ارایه این کدها به فروشنده در زمان مشخص شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.

پس در این سیستم هم خریداران می توانند با هزینه کمتر با خدمات جدیدی آشنا شوند و سود ببرند، هم کسب و کارها برای اولین بار از سیستم نوین و جدید تبلیغاتی برای جذب مشتری استفاده خواهند کرد.

سیستم درآمد ویرابن از طریق دریافت 10 درصد از مبلغ ویرابن های به فروش رسیده به عنوان هزینه تبلیغات است.

 

تخصص مرکز شما چیست؟

ویرابن راه بهتری برای معرفی خدمات و محصولات شما دارد. در کمترین زمان به تمامی شهر و حتی شهرستان ها معرفی خواهید شد. درها را باز کنید تا مشتریان جدید خود را ببینید.

از خدمات تبلیغاتی بدون ریسک لذت ببرید!

مدل تبلیغاتی ما متفاوت از مدل های قدیمی می باشد. شما می توانید نتیجه را به سرعت سنجیده و عمل کنید. شما هزینه اولیه ای را پرداخت نمی کنید! تخفیف ها پس از فروش کوپن ها و پیش از مراجعه مشتریان به محل کار شما فرستاده می شود.

به راحتی برند شوید!

جمعیت و مخاطبین ما مشتریانی از اقشار مختلف و بسیار زیادند! مشتریان ویرابن شما را در شبکه های اجتماعی مختلف پیدا می کنند با دوستان خود به اشتراک خواهند گذاشت و به راحتی شناخته خواهید شد!

مشتری های ماندگار

مشتریان را با خدمات و محصولات با کیفیت تحت تاثیر قرار دهید و این همان چیزی است که می خواستید! مشتریان ماندگار شده، مشتریانی که نام شما را حتی نشنیده بودند!

.

روند همکاری با ویرابن

برای همکاری با ویرابن و ارائه تخفیف های خود میتوانید از پنل مدیریت حرفه ای ارائه شده توسط ویرابن استفاده نمایید و تمامی امور تبلیغاتی خود در ویرابن را مدیریت و نتایج را مشاهده نمایید.

در ضمن در صورت تمایل به ارائه مشاوره توسط کارشناسان ما در جهت ارائه تخفیف های مرکز میتوانید با کارشناسان ویرابن مذاکره نمایید و مراحل همکاری ، مشاوره و ارائه تبلیغات شده به شرح زیر ارائه و منتشر می گردد.

 

  • ایده

پیشنهادات تخفیف هایی را طراحی کنید که مناسب تخصص شما باشد.

  • عقد قرارداد

مشاوران ویرابن همراه با شما خواهند بود تا بهترین پیشنهاد برای مرکز شما و معرفی به مشتریان جدید تهیه شود.

  • تهیه صفحه معرفی پیشنهاد

مسوول تبلیغات شما با تیم محتوا و تیم گرافیست‌ ما همراه بوده تا بهترین پیشنهاد برای مشتریان آماده شود.

  • پیش نمایش

صفحه پیش نمایش پیش از اجرا برای شما ارسال خواهد شد. لطفا با دقت بررسی کنید و بعد از تایید شما ما آماده اجراییم!

  • اجرا

کسب و کار شما را به تمامی مشتریان خود معرفی خواهیم کرد.

  • آماده‌سازی

آماده مشتریان جدید حضوری و یا مجازی باشید، کارمندان خود را آموزش دهید، آماده معرفی خدمات و یا محصولات دیگر خود باشید و حضور خود را در فضای مجازی پررنگ تر کنید.

  • اجرای پروژه

ما پیشنهادات و تخفیف های شما را در صفحات سایت و صفحات اجتماعی خود اجرا و پیش چشم میلیون‌ها مشتری قرار خواهیم داد.

  • مشتری

مشتریان جدید وارد کسب و کار شما خواهند شد

  • مشتریان جدید

هنگامی که مشتریان جدید پیشنهاد شما را خرید می‌کنند، شما مشتریان جدید خود را خواهید شناخت، پس آماده سرویس‌دهی باشید.

  • نتایج قابل پیگیری و مشاهده آنلاین

شما می‌توانید براساس میزان فروش پیشنهاد خود و بازخورد مشتریان خود در ویرابن  میزان موفقیت تبلیغات خود را مشاهده و مدیریت کنید.