بازیابی کلمه عبور
http://vierabon.com/wp-content/uploads/2018/07/اسلایدشو-1-1200x300.jpg

همکاری نوین ویرابن با سازمان ها و شرکت ها و مراکز کوچک و بزرگ

داشتن منابع انسانی کارآمد و با انگیزه, و همچنین حفظ و توسعه آن یکی از مهم‌ترین عاملهای موفقیت برای رسیدن به اهداف و استراتژِهای هر سازمان می‌باشد. اما چه چیز می‌تواند تضمین کننده ایجاد نیرویی کارآمد و علاقمند در سازمان‌ها و ادارات شود؟

کارمندان با ارزش ترین اهرم اجرایی شرکت ها هستند. مدیران باهوش به ارزش نیروهای خود واقفند و می دانند که پرسنل خلاق و با پشتکار، تکیه گاه سازمان به حساب می آیند. این مجموعه به سادگی از کنار تشویق، ترفیع و مساعده نمیگذرند و در کنار فراهم سازی فضای کاری ایده آل، مشوق های خوبی برای کارمندان در نظر میگیرند که موجب افزایش انگیزه، کارایی و بهره وری است.

امروزه مدیران خوشفکر و موفق ارزش سرمایه‌های انسانی خود را به خوبی می‌دانند, و بخوبی دریافته‌اند که ارائه خدمات رفاهی علاوه بر حقوق و مزایا نقش بسیار مطلوبی در ایجاد انگیزه و بهبود عملکرد کارکنان دارد. بطوریکه ارائه خدمات رفاهی به کارکنان یکی از مباحث مهم مدیریت منابع انسانی سازمان, ادارات و شرکت‌های کوچک و بزرگ می‌باشد. خدماتی که شامل وام, باشگاه‌های ورزشی, جشن‌های سازمانی, برگزاری مسابقات و جام‌های ورزشی و... می باشد که با تاکید بر اهداف سازمانی, این فعالیت شکل می‌گیرند.
توجه به مباحثی مانند هزینه های بالای خدمات رفاهی, پزشکی، دندان پزشکی، درمانی، زیبایی، آرایشی، آموزشی و مراقبتی و مقاربتی و بهداشتی نقش بسزایی در روحیه و کیفیت سطح زندگی کارکنان دارد و در نتیجه باعث افزایش و کاهش راندمان کاری می‌شود. حال نکته این است که چگونه می‌توان بهترین خدمات تخصصی را به کارکنان ارائه داد بطوریکه مفید و کارآمد باشد. در راستای این موضوع و با توجه به درخواست‌های سازمان‌های مختلف, ویرابن بر آن شد که خدماتی ویژه پرسنل سازمانی ارائه دهد. خدمات تخصصی ویرابن که برای نخستین بار در ایران به مرحله اجرا در آمده است در نوع خود بی‌نظیر و بی همتا می باشد.

خدمات سازمانی ویرابن به عنوان یک خدمت جدید برای سازمان‌ها در نظر گرفته شده است, هدف از این خدمت محصول تکمیلی «سبد جبران خدمت کارکنان سازمانی» می‌باشد. تفاوت این خدمت در سفارش سازی و انطباق با اهداف مذکور سازمانی, تخفیف های بیشتر و پیشنهادات ویژه سازمانی و در نظر گرفتن تسهیلات بیشتر برای سازمان‌ها و کارکنان است. امید است استفاده از این خدمات سبب افزایش شادی پرسنل با انگیزش بالا در سازمان ها شود.

ویرابن خدمات ارائه شده توسط برترین مراکز درمانی و پزشکی و زیبایی را به توجه به درخواست سازمان و با توجه به نیاز و تعداد کارکنان به صورت تخفیف مضاعف و یا به صورت کوپن های هدیه ویرابن در اختیار سازمان قرار داده  و شرکت ها میتوانند از کوپن های ویرابن برای ارائه به کارکنان خود استفاده نمایند و از مزایای این طرح بهره مند گردند.

 

مزایای این طرح نسبت به روش های معمول:

 

تنوع در ارایه انواع خدمات و محصول

حق انتخاب به کارکنان

بالا بردن قدرت خرید کارکنان با تخفیف های بیشتر

ارایه بسته‌های ویژه سازمان و رویدادهای سازمانی

شخصی‌سازی پیشنهاد‌ها براساس استراتژی سازمان

ارایه تخفیف‌های خاص ویژه پرسنل سازمان

ارایه تخفیف‌های مکان محور

ارایه تخفیف‌های حتی تا ۱۰۰٪

اولویت در اعلام به پرسنل سازمان

ارسال خبرنامه و اطلاع‌رسانی به پرسنل

برگزاری برنامه‌های گروهی به سفارش سازمان

تخفیف های بیشتر علاوه بر تخفیف های روی سایت

مراکز ویژه که فقط در دسترس کاربران سازمانی است

افزایش اعتبار بصورت فردی

ارائۀ هدایای سازمانی

و موارد بیشتر

 

ارتباط با ویرابن

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل و یا با شماره تلفن 22639945 داخلی 105 تماس حاصل فرمایید.