بازیابی کلمه عبور
http://vierabon.com/wp-content/uploads/2018/07/اسلایدشو-1-1200x300.jpg

هدف ما در ویرابن تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر ارائه دهنده خدمات پزشکی،زیبایی و مراقبتی با امکان نمایش نزدیک ترین و برترین مراکز ارائه دهنده خدمات به کاربران عزیز است تا بتوانند در کوتاه ترین زمان نزدیک ترین مرکز به خود و برترین مراکز را با بالاترین درصد تخفیف جست جو نمایند.

در ادامه مسیر وب سایت ویرابن در نظر دارد با ثبت قرارداد با مراکز و سازمان های معتبر، هدایا و پاداش های سازمان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و نیمه دولتی را به سمت این روش سوق دهد تا سازمان ها و شرکت ها جهت ارائه پاداش و هدیه به کارکنان و همکاران خود از بن کارت های ویرابن بهره مند گردند. که با این روش میزان تقاضا در ویرابن بالا خواهد رفت و در مقابل نیاز به عرضه باعث خواهد شد که در بازاری رقابتی مراکز محترم خدمات خود را با بالاترین کیفیت و بیشترین تخفیف برای ارائه به هم‌وطنان عزیزمان ارائه و پشتیبانی نمایند.

  • عضویت در خبرنامه ویرابن

جهت گرفتن اشتراک در ویرابن در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات ویرابن روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که ویرابن خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت ویرابن سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت ویرابن آن را خریداری کنید.

  • خریداری تخفیفات مورد نظر

کافیست تخفیف مورد نظر خود را بیابید و روی تخفیف خود کلیک نمایید سپس 10 درصد از مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که قبل از خرید باید دارای حساب کاربری باشید که در غیر اینصورت بایستی ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. ضمنا تنها 10 درصد از مبلغ تخفیف را به سایت پرداخت و مابقی یعنی 90 درصد مانده تخفیف را به صورت حضوری و هنگام مراجعه به مرکز تسویه خواهید نمود.

  • نحوه استفاده از تخفیف

کافیست ایمیلی که پس از خرید از ویرابن دریافت می کنید را پرینت گرفته و به مرکز مربوطه مراجعه کرده و به راحتی از آن استفاده نمایید. و یا از پنل کاربری خود بخش کدهای تخفیف کد مورد نظر خود را انتخاب و پرینت گرفته و برای استفاده از خدمت به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید.

  • به اشتراک گذاشتن ویرابن با دیگران

میتوانید دوستان و آشنایان خود را با دادن هدیه ای از ویرابن خوشحال نمایید. در ویرابن این قابلیت وجود دارد تا بعده خرید هر کوپن تخفیف به دلخواه میتوانید کوپن را استفاده و یا به دوستان خود هدیه نمایید. با ایمیل و یا ارسال رسید خرید کوپن خود هر نفری که با این رسید به مرکز مراجعه نماید میتواند از تخفیف خریداری شده استفاده نماید.