بازیابی کلمه عبور
http://vierabon.com/wp-content/uploads/2018/07/اسلایدشو-1-1200x300.jpg

 چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در ویرابن تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر ارائه دهنده خدمات پزشکی،زیبایی و مراقبتی با امکان نمایش نزدیک ترین و برترین مراکز ارائه دهنده خدمات به کاربران عزیز است تا بتوانند در کوتاه ترین زمان نزدیک ترین مرکز به خود و برترین مراکز را با بالاترین درصد تخفیف جست جو نمایند.

در ادامه مسیر وب سایت ویرابن در نظر دارد با ثبت قرارداد با مراکز و سازمان های معتبر، هدایا و پاداش های سازمان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و نیمه دولتی را به سمت این روش سوق دهد تا سازمان ها و شرکت ها جهت ارائه پاداش و هدیه به کارکنان و همکاران خود از بن کارت های ویرابن بهره مند گردند. که با این روش میزان تقاضا در ویرابن بالا خواهد رفت و در مقابل نیاز به عرضه باعث خواهد شد که در بازاری رقابتی مراکز محترم خدمات خود را با بالاترین کیفیت و بیشترین تخفیف برای ارائه به هم‌وطنان عزیزمان ارائه و پشتیبانی نمایند.

 

رسالت مشتری مداری و ساماندهی عرضه و تقاضا

رسالت تیم ویرابن بر آن است تا در همه لحظات فعالیت خود، اولویت را به رضایت کاربران و خریداران خدمات تخفیفی وب سایت بگذارد و در همین راستا مراکز معرفی شده در ویرابن از فیلترهای اولیه کیفی خواهند گذشت تا کاربران محترم خدمات ارائه شده در ویرابن را درکمال اطمینان و آرامش خیال انتخاب نمایند.

و در مقابل این تعهد را نسبت به مراکز محترم خواهد داشت تا با برندسازی حرفه ای و تبلیغات مستمر میدانی و اینترنتی و هم‌زمان معرفی و تبلیغ مراکز در برترین شبکه های اجتماعی مرتبط با ویرابن، خدمات ارائه شده مراکز را به کاربران معرفی و این عرضه و تقاضا را ساماندهی نماید.