بازیابی کلمه عبور

فتوگرافی تخصصی پزشکی تهران

فتوگرافی تخصصی پزشکی تهران

ویژگی های فتوگرافی تهران

در این برهه از زمان که عصر دیجیتال نامیده می شود و پیشرفت علوم و تکنولوژی در جهان هر لحظه در حال تغییر و تکامل است ، حضور و وجود در این عصر به شدت در حال توسعه و رقابت ، مستلزم داشتن اطلاعات به روز و پیگیری بی امان پیشرفت های حاصله در عرصه علوم و فن آوری روز است.

از این روفتوگرافی پزشکی تهران این افتخار را دارد که با بهره گیری مهندسین ، متخصصین و کارشناسان مجرب در زمینه های فتوگرافی تخصصی پزشکی ، تجهیزات پزشکی و خدمات فنی مهندسیهمراه با سال ها تجربه موفق و همچنین تجارت عملی و علمی متخصصین خود در این خصوص ، مطابق با نیاز پزشکان ، جراحان و متخصصان محترم و رقابتی ترین میزان هزینه و بالاترین کیفیت ، آمادگی کامل جهت ارائه خدمات را اعلام می دارد .

فتوگرافی تهران با افتخار اعلام میدارد در جهت همکاری گسترده با اساتید پزشکی کشور در زمینه فتوگرافی تخصصی پزشکی، توافق نامه ای تعاملی تنظیم و ارائه می نماید. طبق این توافق نامه بین فتوگرافی پزشکی تهران و پزشک محترم، این مرکز متعهد می باشد با توجه به حجم همکاری پزشک گرامی و مطابق جدول ضمیمه، خدمات انتخاب شده توسط شما همکار ارجمند را، ارائه و پشتیبانی نماید.

با توجه به تعداد همکاری و محاسبه هزینه‌های دریافت شده از مراجعین محترم در بخش فتوگرافی، مطابق جدول، امتیازات محاسبه و مطابق امتیاز کسب شده و در زمانی که شما پزشک گرامی، دستور به تسویه دهید، خدمات مطابق امتیاز کسب شده ارائه میگردد.

با دستور پزشک محترم، کارشناسان بازاریابی این مرکز حضورا خدمت رسیده و اطلاعات تکمیلی را ارائه و توافق‌نامه جهت اجرا تکمیل و تنظیم می‌گردد.

در جلسه حضوری طرق مختلف محاسبه امتیازات و جزئیات کارت نقدی فتوگرافی پزشکی تهران به عنوان اولین فتوگرافی پزشکی در کشور که اکسس کارت نقدی و عضو شبکه شتاب در سیستم یکپارچه بانکی در کشور را اختصاصی تنها به جامعه محترم پزشکان ارائه می‌نماید شرح و زمینه‌های مختلف همکاری در قسمت های مختلف شرکت و خدمات ارائه شده را توضیح خواهند داد.

شرایط استفاده
یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیف خود استفاده نمایید
امکان استفاده از لـحـظـه خـریـد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در تـعـداد خـریــد
هر تخفیف مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف مـخـتـص یـک نفر
این تخفیف را خریداری و به دوستان خود هدیه دهید
امکان هـدیه دادن بـن تخـفـیـف

لطفا قبل از مراجعه نوبت خود را ثبت نمایید.

برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است

زمان استفاده : از 1397/4/20 تا 1397/12/24
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی : با هماهنگی
شماره تلفن فتوگرافی تهران : 22639945-22639948
آدرس : خیابان شریعتی قلهک ساختمان 1365 طبقه اول واحد 9
توضیحات تکمیلی

فتوگرافی اختصاصی پزشکی تهران
بخش تخصصی فتوگرافی پزشکی این شرکت با استفاده از اطلاعات روز دنیا و بهره‌گیری از تیم متخصص و با داشتن تجربیات حاصل از ارائه مشاوره و انجام پروژه‌های گوناگون و تبادل دائم اطلاعات با متخصصین مربوطه در کنار استفاده بهینه از نیروی جوان توانسته است خدمات تخصصی خود در زمینه تهیه گراف های پلاستیک، زیبایی، ترمیمی، ایمپلنت، فتوماکروگرافی، رینوپلاستی، ارتوسرجری،ارتودنسی و غیره را به طیف گسترده‌ای از پزشکان متخصص و جراحان محترم ارائه نماید.

استفاده پزشکان از نرم‌افزار آنلاین ویرا
پزشکان محترم با استفاده از نام کاربری و رمز عبور می‌توانند وارد صفحه فهرست بیماران خود شوند و اطلاعات مربوط به هر یک را مشاهده نمایند. ضمناً پزشکان می‌توانند با کلیک روی هر یک از بیماران خود وارد صفحه مشاهده جزئیات شوند و از اطلاعات تکمیلی آگاهی یابند.

استفاده بیماران از نرم‌افزار آنلاین ویرا
بیمار محترم پس از ویزیت از طرف پزشک متخصص خود با در دست داشتن فرم این مرکز و تایید پزشک، به این واحد مراجعه و پس از انجام مراحل تهیه گراف‌های پزشکی خود طبق سفارش پزشک، کد رهگیری دریافت می‌کند. در ضمن گراف‌های مربوطه فقط جهت پزشک متخصص آن بیمار تهیه و تنها برای پزشک ارسال میگردد.
بیماران محترم می‌توانند پس از انجام مراحل فتوگرافی خود با داشتن این کد و وارد کردن آن در سایت در قسمت پیگیری وضعیت تصویر، از مراحل انجام و تهیه گراف‌های خود مطلع شوند و برای گرفتن وقت بعدی از پزشک متخصص خود برنامه‌ریزی داشته و بدون هیچگونه تماس، هزینه مالی و زمانی کار خود را پیگیری نمایند .

پرسش و پاسخ
بدون دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید